Haber

Kızılay Başkanı Kınık: “İstifa edecek misiniz?” sorunun cevabı: goygoyların sözüyle hareket etmem

Kahramanmaraş7,7 ve 7,6 merkezli iki deprem 11 ilde büyük yıkıma neden olurken, 44 binden fazla kişinin hayatını kaybettiği depremin 3. gününde ortaya çıkan bir gelişme kamuoyunun gündemine bomba gibi düştü.

AHBAP’A ÇADIR SATIŞI GÜNDEMDE BOMBA

KızılayTürkiye’nin ünlü şarkıcı Haluk Levent’in kurduğu Ahbap derneğine 2 binden fazla çadırı 46 milyon liraya sattığı öğrenilirken, Kızılay Lideri Kerem Kınık, “Bu rutin bir işlem. finansal süreklilik için maliyeti yüksek kurumlar.”

SADECE ÇADIR DEĞİL, KUTU VE KAN HÜZÜNÜNÜ DE SATTILAR

Bir televizyon programına katılan Haluk Levent’in çadır dışında Kızılay’dan kuru fasulye konservesi ve barbunya aldıklarını açıklaması tartışmaların alevlenmesine neden oldu.

KINIK’TEN DAVETLERE CEVAP

Sosyal medyada çok sayıda kullanıcı Kızılay Genel Başkanı Kerem Kınık’ı istifaya davet etti. Yükselen bu istifa çağrıları üzerine Hürriyet gazetesi yazarı Hande Fırat’a konuşan Kınık’a vicdanının rahat olup olmadığı ve istifa edip etmeyeceği sorulduğunda, “Seçilmiş biri olarak görev yapıyorum. Sözlerle hareket etmeyeceğim” yanıtını verdi. goygoyistlerin böyle bir başarı ortaya çıktığında.”

haber-kure.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu