Haber

İlkadım Belediyesi Birimler Arası Voleybol Turnuvası Başladı

İlkadım Belediyesi Birimler Arası Voleybol Turnuvası, 22 takımdan oluşan 330 personelin şampiyonluk için mücadele ettiği Samsun’da başladı.

İlkadım Belediyesi tarafından klasik olarak düzenlenen Orta Birim Voleybol Turnuvası, oynanan ilk maçlarla başladı. Belediye, çalışanlar arasındaki dayanışmayı artırmak ve çalışanların yoğun iş stresinden uzaklaşmasına yardımcı olmak amacıyla ara birim turnuvasına bir yenisini daha ekledi. İlkadım Belediyesi çalışanlarının birim müdürlükleri bünyesinde oluşturduğu 22 takımdan oluşan 330 işçi, takımlarını şampiyon yapmak için mücadele edecek. Turnuvadaki takımlar; A, B, C ve D olmak üzere 4 kümede karşı karşıya gelecekler. Setlerini ilk iki sırada tamamlayan gruplar bir sonraki varyeteye geçme şansı elde edecek.

“Yeni etkinliklerle kadromuzu buluşturacağız”

Bu sosyal aktiviteler sayesinde işçilerin motivasyonunun arttığına dikkat çeken İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Daha önce düzenlediğimiz farklı turnuvalarda personelimiz keyifli vakit geçirdiler. İş stresinden uzaklaştılar. Personel İç iletişimi güçlendirmek için düzenlediğimiz son etkinliğimiz olan voleybol turnuvasına da yoğun ilgi gösterdi.Daha sonra yeni etkinlikler düzenleyerek bu etkinliklerimize devam edeceğiz.”

Turnuvanın final maçı 08 Ocak Pazar günü oynanacak. – SAMSUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu