Haber

DHL As One Sailing Team, Halikarnas 100. Yıldönümü Kupasını grubunun galibi olarak tamamladı

Cumhurbaşkanlığı 4. Uluslararası Yat Yarışları’nın ilk etabı olan Halikarnas 100. Yıldönümü Kupası, Bodrum Kalesi’nde düzenlenen ödül töreniyle tamamlandı. Bu yıl ilk kez denize indirilen “As One” yelkenlisi ile yarışan DHL Express Türkiye yelken ekibi, kendi kümesinde birinci oldu.

4 Ağustos 2023 DHL Express Türkiye ana sponsorluğu,   İstanbul Açık Deniz Yat Yarışları Kulübü tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Uluslararası Yat Yarışları’nın ilk etabı olan Halikarnas 100. Yıl Kupası tamamlandı. Bu yıl ilk kez denize indirilen DHL As One yelkenlisi ve DHL Express Türkiye çalışanlarından oluşan 6 kişilik ekibi, Kaptan Urcun Canel yönetimindeki Traveller C Class’ta yarıştı ve birinci oldu. Toplam 4 yarışla tamamlanan Halikarnas 100. Yıl Kupası’nda Gezgin sınıflarında toplam 11 tekne yarıştı.

Halikarnas 100. Yıldönümü Kupası’nda DHL As One grubunun yarışı birinci bitirmesinden dolayı memnuniyet duyduklarını belirten, DHL Express Türkiye Ticari Birimlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selver Yıldız Küçükkoyuncu : “Bu ödül bizim için çok şey ifade ediyor. DHL Express olarak yelkeni grup birliği, takım ruhu, hız ve tutku gibi kurumsal değerlerimizle karşılaştırıyoruz. DHL As One yelkenlimiz ilk kez bu büyük yarışta denize indirildi ve katıldığı ilk yarışta değerli bir yer edindi. 4 gün boyunca özveriyle çalışan kaptanımız Urcun Canel’i ve tüm takım arkadaşlarımı yürekten kutluyorum. Ana sponsoru olduğumuz Cumhurbaşkanlığı Yat Yarışları’nın ekim ayında İstanbul’da ikinci etabı için şimdiden çok heyecanlıyız.

Cumhurbaşkanlığı Uluslararası Yat Yarışları’nın ikinci etabı, Cumhuriyetin 100. yılında 27-29 Ekim tarihlerinde İstanbul’da yapılacak.  

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kadisehri-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu